Olga Niemczak

WŁAŚCICIELKA ( MANICURZYSTAKA / KOSMETYCZKA )

Niekwestionowana mistrzyni akrylu. Wie o nim wszystko i poradzi sobie z najcięższymi przypadkami. 21 lat doświadczenia w zawodzie pozwala na zawsze trafne diagnozy odnośnie chorób i leczenia płytki paznokci rąk i stóp. Miłość do zawodu wypisana w oczach. W kosmetyce 10 lat doświadczenia przy zabiegach z użyciem peelingów chemicznych. Duże sukcesy na polu walki z trądzikami u dzieci i nastolatków.


Kinga

MANICURZYSTKA

Młoda, ambitna, zawsze uśmiechnięta i pełna uwielbienia do swojego zawodu. Perfekcyjne domalowanie pod skórki, piękne długie paznokcie żelowe, niezwykle precyzyjne frezowanie oraz idealna kreska henny, tak można krótko opisać naszą Kingę. Zwolenniczka manicure kombinowanego w obrębie rąk i stóp. Szybkość wykonywania usługi jest jej wielkim atutem.

Larysa

PODOLOG / MANICURZYSTKA / KOSMETYCZKA

Po kilku latach pracy razem z nami w zespole pozwoli na określenie, iż Larysa jest wybitnym specjalistą w podologii. Świat pedicure leczniczego jest jej polem do popisu. Trafne diagnozy, pięknie prowadzone paznokcie wrastające jak również bogaty wachlarz zabiegów kosmetycznych.

Justyna

FRYZJERKA DAMSKO - MĘSKA

Od kilku lat w naszym zespole. Nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje w zawodzie pozwala klientowi mieć pewność, iż oddali się w ręce profesjonalisty. Idealne mycie skóry głowy to początek kiedy można wyczuć pasję i talent, które następnie przenoszą się na wygląd i samopoczucie klienta. Takt, wyrozumiałość, komunikatywność i wielka dokładność, w dopracowaniu efektu końcowego.

Marlena

FRYZJERKA DAMSKO - MĘSKA

Ogromne doświadczenie w zawodzie. Delikatna i spokojna, chętnie wysłucha i doradzi. W wachlarzu usług u Marleny znajdziecie wszystko począwszy od pielęgnacji po zaawansowane techniki typu Air Touch oraz wszystkie bieżące trendy. Zmysł estetyczny, cierpliwość i łatwość w nawiązywaniu kontaktu to cechy naszej Marleny. Nasza współpraca trwa od kilku lat.