OLGA NIEMCZAK SALON FRYZJERSKO - KOSMETYCZNY


Salon powstał w 2000 roku. Od dwóch lat jesteśmy Salonem Ekspert Loreal. Miejsce to zostało stworzone przez Olgę Niemczak z myślą o perfekcyjnym miejscu dla Klientów branży beauty.

Specjalizujemy się w usługach z zakresu fryzjerstwa damsko – męskiego, paznokci oraz kosmetyki białej. W skład naszego zespołu wchodzą profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w swoim fachu. W najbliższych planach jest poszerzenie naszych usług o medycynę estetyczną wykonywaną przez Lekarza Specjalistę.

Każdy Klient jest dla nas ważny i z całym sercem staramy się sprostać wyzwaniom jakie nam stawiacie. Setki fryzur, tysiące paznokci, niezliczone ilości porad i zabiegów kosmetycznych oraz tak wielu zadowolonych klientów zaglądających do nas od samego początku istnienia Salonu to nasza wizytówka. No może jeszcze ponoć najlepsza kawa. ;)

 
 

Pracujemy na produktach topowych marek takich jak:

  • Loreal – marka której nikomu nie trzeba przedstawiać (w tym najwyższa półka koloryzacji INOA – bez amoniaku).
  • Gelish – amerykańska marka specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości preparatów do paznokci w tym pionierskie osiągnięcie systemu lakierów popularnych lakierów hybrydowych.
  • Orly – amerykańska marka, która jako pierwsza stworzyła sposób malowania paznokci pod słynną nazwą FRENCH.
  • Peggy Sage – ceniona marka francuska tworząca od 1925 roku kosmetyki do paznokci oraz pielęgnacji całego ciała.
  • Mediderma by Sesderma znana marka hiszpańska stworzona i dopieszczana po dziś dzień przez wybitnego specjalistę w dziedzinie dermatologii

    Zapraszamy – poczuj się jak u siebie.


  •